Android (np. Samsung, HTC Sony): Aby zaprosić osobę do grupy na FAMILO, kliknij w zakładce „Członkowie” tej grupy, do której chcesz zaprosić osobę, na „+ DODAJ CZŁONKA”. Będziesz miał możliwość wybrania osoby z listy kontaktów. Jeśli chcesz zaprosić osobę, która nie znajduje się w liście Twoich kontaktów, kliknij na symbol ludzika i zapisz tą osobę jako kontakt i potwierdź haczykiem w górnym prawym rogu. Na następnej stronie możesz sprawdzić swój wybór. Możesz do wybranych osób też dopisać adres e-mail aby wysłać dodatkowo zaproszenie e-mailem, aby Twoje zaproszenie na pewno zostało odczytane. Wszystko w pożądku? Super, to wyślij zaproszenie klikając na strzałkę u góry po prawej stronie!

Pozatym możesz zaprosić osoby do grupy klikając w menu (u góry po lewej stronie) na nazwę grupy a następnie na „Dodaj członka do grupy”.

iOS (iPhone): Aby zaprosić kogoś do grupy na FAMILO, kliknij w zakładce „Członkowie” na dotyczącą grupę na „+ DODAJ CZŁONKA”. Następnie możesz wybrać osoby z listy kontaktów, którym chcesz wysłać zaproszenie. Jeśli chcesz wysłać zaproszenie do kogoś, kto nie znajduje się w Twojej liście kontaktów, kliknij na „+” i zapisz nowy kontakt w telefonie. Potwierdź swój wybór klikając na „Dalej” w górnym prawym rogu. Na następnej stronie możesz sprawdzić swój wybór. Możesz do wybranych osób też dopisać adres e-mail aby wysłać dodatkowo zaproszenie e-mailem, aby Twoje zaproszenie na pewno zostało odczytane. Wszystko w pożądku? Super, to kliknij na „Dalej” i wyślij wiadomość która została przygotowana przez FAMILO.

Poza tym możesz wysłać zaproszenie klikając w menu (u góry po lewej stronie) na ustawienie grupowe a następnie na „Dodaj członka do grupy”.